Міжнародний студентський саміт по енергії SES 2019

Всесвітня благодійна організація по Студентській Енергії запрошує студентів енергетичних спеціальностей на саміт Student Energy Summit 2019 (SES 2019).

Саміт проходитиме з 17 по 20 липень 2019 р. в Лондоні.

Можливо покриття витрат.

Дедлайн реєстрації: 31 грудня.

Всесвітня благодійна організація по Студентській Енергії запрошує студентів енерегтіческіх спеціальностей на саміт Student Energy Summit 2019 (SES 2019).

Саміт проходитиме з 17 по 20 липень 2019 р. в Лондоні.

Мета заходу – зібрати захоплених наукою студентів – як студентів, так і аспірантів – з кожної академічної області і світу, які прагнуть створити стійке енергійне майбутнє.

Подробиці і попередня реєстрація на участь в Саміті доступні за посиланням

Дедлайн реєстрації: 31 грудня.

Організатори припускають можливість покриття витрат за рахунок надання грантів і стипендій для попередньо зареєстрованих учасників.

Консультації: Executive Director for Student Energy Мередіт Адлер (Meredith Adler) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.