Участь представників УІПА у віртуальній академії управління наукою від PNRM Ukraine та NWM Німеччина

Представники Української інженерно-педагогічної академії взяли участь у першому семінарі Віртуальної академії управління наукою на тему «Мережеві стратегії: як побудувати ефективну міжнародну мережу для управління наукою».

Віртуальна академія управління наукою – це ініціатива, що реалізується Професійною мережою менеджерів освіти і науки України (PNRM Ukraine) спільно з Netzwerk Wissenschaftsmanagement (NWM Німеччина).

Головна мета роботи віртуальної академії – налагодження освітянської та наукової комунікації, обмін досвідом та формування міжнародної мережі менеджерів освіти та науки.

Тема першого заходу була присвячена побудові ефективної мережі для управління наукою. Освітяни й науковці з України, Німеччини та інших країн обговорювати питання для налагодження освітянської та наукової комунікації. Також учасники змогли обмінятися досвідом та завданнями для формування міжнародної мережі менеджерів освіти та науки.

Доповідачами були:

− Anne Schreiter, Managing Director; German Scholars Organization e.V.;

− Johannes Freudenreich, Managing Director; Potsdam Graduate School, University Potsdam;

− Elena and Martin Lichtenthaler, Founder Mighty Real.

Якщо ви бажаєте взяти участь в наступних семінарах, реєструйтесь на наступні активності у формі учасників

28 вересня – «Антикризовий менеджмент в академічних установах», 13:00 – 14:30.

Доповідачі:

− Prof. Ganna Tolstanova, Vice Rector for Research; Taras Shevchenko National University of Kyiv;

− Prof. Steffen Eckhard, Professor of Public Administration and Public Policy; Zeppelin University Friedrichshafen;

− Lisa Dittrich, Press Officer; Justus Liebig University Gießen

− Модерація: Anselm Geiger, Berlin Senate Department.

12 жовтня – «Менеджмент науки і освіти в переміщених університетах», 13:00 – 14:30.

Доповідач: Prof. Inna Semenenko, Head of Department of Economics and Entrepreneurship and Resource Centre for Sustainable Development; Volodymyr Dahl East Ukrainian National University.

Модерація: Nataliya Butych, Leibniz University Hannover.

Активні освітяни та науковці можуть доєднатися до команди Професійної мережі менеджерів освіти і науки України PNRM. Для цього заповнюйте Заяву та Додаток до неї, а також уважно ознайомтеся із Статутом ГО.

Презентація Мережі PNRM