Новий почесний доктор УІПА професор Томас Дайсінгер

Присвоєно звання Почесного доктора Української інженерно-педагогічної академії завідувачу кафедрою бізнес та економічної освіти І Університету Констанца (Німеччина), професору Томасу Дайсінгеру.

Згідно з рішенням Вченої ради професор Томас Дайсінгер (Prof. Thomas DEISSINGER), Німеччина, обран Почесним доктором Української інженерно-педагогічної академії (Doctor Honoris Causa, Dr.h.c) і йому вручено Диплом Почесного доктора Української інженерно-педагогічної академії ДПД №02/2023.

З вітальним словом виступила ректор академії, докт. пед. наук, проф. Коваленко О.Е.

Також з нагоди урочистої події професор Томас Дайсінгер виступив з відкритою лекцією для здобувачів та викладачів Української інженерно-педагогічної академії на тему: «Дуалізація вищої освіти».

Томас Дайсингер вважає, що система дуальних університетів є дуже цікавою моделлю. Вона існує приблизно вже 40 років достатньо успішно. Таким чином, університети випускають людей, які володіють спеціалізованими знаннями, що надають компаніям змогу отримати співробітників з необхідними компетенціями.

Щодо того чи може така модель бути скопійована іншими країнами, Томас Дайсингер відноситься дуже скептично, оскільки необхідним компонентом успішної реалізації моделі дуальних університетів є висока зацікавленість потенційних роботодавців, які готові інвестувати у це. Однак з точки зору педагогічного аспекту така модель для студентів є дуже привабливою.