Викладачі УІПА взяли участь у 3-ій Міжнародній конференції Engineering & Science (ICES) в Іраці

Викладачі Української інженерно-педагогічної академії 3-4 травня взяли участь у 3-ій Міжнародній конференції Інженерія та Наука (3rd International Conference Engineering & Science (ICES), що проводилась Al-Furat Al-Awsat Technical University (ATU), Al-Samawa Technical Institute" (Ірак). Тема цьогорічної конференції: «Technical Researches are the Solution Portal Towards a Better Future».

ICES об’єднала провідних іракських та міжнародних вчених (Україна, Великобританія, Марокко, Індія тощо), інженерів, викладачів та здобувачів-дослідників, які мають спільні інтереси у всіх аспектах інженерії та науки.

З доповідями від УІПА на конференції виступили:

- Олійник Юлія Сергіївна, доцент кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики, тема доповіді: «Fractal Approach for the Researching of Information Emergency Features of Technological Parameters» (секція «Computer Science and Technology»);

- Грінченко Ганна Сергіївна, доцент кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій, тема доповіді: «Assessment of the Quality of Operation of Equipment of Nuclear Power Plants for the Purpose of Safe Green Transformation» (секція «Electrical & Communications»);

- Фурсова Тетяна Миколаївна, доцент кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій, тема доповіді: «The Conceptual Basis of Energy-Efficient and Precision Control of Turbo-Generator Plants» (секція «Electrical & Communications»).

В конференції взяли участь у дискусіях доценти кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики: Буданов Павло Феофанович, Чернюк Артем Михайлович, Олійник Юлія Сергіївна, Бровко Костянтин Юрійович та представники кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій: Канюк Геннадій Іванович, Тріщ Роман Михайлович, Мезеря Андрій Юрійович, Фурсова Тетяна Миколаївна, Близниченко Олена Миколаївна, Грінченко Ганна Сергіївна, Антоненко Наталія Сергіївна, Канюк Максим Геннадійович (аспірант).

Попри важкі часи наука розвивається, вчені презентують свої наукові результати, обмінюючись досвідом з іншими країнами світу.

Дякуємо організаторам конференції за цікаве та змістовне співробітництво, за можливість обміну досвідом, за можливість взяти участь та презентувати свої наукові результати в цій конференції. Сподіваємося на подальше успішне співробітництво!