Постдокторські стипендії на дослідження в університеті Free University of Brussels

Університет Free University of Brussels (Бельгія) пропонує стипендії на дослідження в усіх дисциплінах. Програма надає умови для проведення досліджень під керівництвом провідних вчених за підтримки навчальних закладів.

Дедлайн подачі заявок: 15 жовтня.

Дедлайн подачі заявок: 15 жовтня.

Повна стипендія покриває:

• 3503,21 € в місяць – на проживання;
  • 400 € – надбавка за мобільність;
  • 150 € – допомога на родину;
  • 200 € – транспортні витрати;
  • 500 € – витрати на дослідження;
  • 300 € – додаткові витрати.

Вимоги до кандидатів:

• ступінь PhD і максимум 7 років постдокторського досвіду;
  • відсутність ступіню PhD, але наявність дослідницького досвіду від 4 до 11 років;
  • кандидати не повинні проживати, працювати або навчатися в Бельгії понад 12 місяців за останні 3 роки;
  • кандидати не повинні займатися посдокторскімі дослідженнями в Бельгії більше 6 місяців до дедлайну;
  • володіння англійською мовою.

Необхідні документи:

• копія ступеня PhD або підтвердження відповідного дослідницького досвіду;
  • CV (максимум 5 сторінок разом зі списком публікацій);
  • короткий опис дослідницького проекту (максимум 10 сторінок);
  • лист, що підтверджує прийом в університеті;
  • копія паспорта.

Детальніше у Гайді