Симпозіум Yenching Global Symposium 2019

Запрошуємо студентів подати заявку на участь в Yenching Global Symposium 2019, який пройде в Пекіні, Китай з повною оплатою витрат на переліт в обидві сторони, проживання та харчування.

Дедлайн подачі заявок: 8 грудня.

Тема цього року «Wǒmen: Retelling the China Stories»: історії про Китай і їх інтерпретації через гендерну призму.

Дедлайн подачі заявок: 8 грудня.

Захід збере студентів з усього світу в Пекінському університеті. Симпозіум – це 3 для дискусій, симуляцій, візитів і різних заходів.

Кандидати зможуть відвідати лекції видатних іноземних вчених і фахівців, взяти участь в дискусіях і симуляції. Також організатори надають можливість познайомитися з Китаєм і культурою Китаю.

Вимоги до кандидатів:

• диплом бакалавра в будь-якій області;
  • присутність на всіх заходах конференції;
  • володіння англійською мовою (ELTS – 7, TOEFL – 100, Cambridge – 180, CEFR – C1)
  • не старше 30 років.

Подробиці на сайті