Стажування в Microsoft

Microsoft шукає студентів бакалаврату та магістратури, у яких є ініціатива і драйв. Кандидати повинні відрізнятися пристрастю до технологій, аналітичним мисленням, інтересом до комунікації і роботі в команді.

Microsoft пропонує – роботу один-на-один з менеджером, програму персонального розвитку, соціальні заходи, доступ до технологій і рішень Microsoft.

Дедлайн реєстрації: 10 лютого.

Дедлайн реєстрації: 10 лютого.

Тривалість стажування: 4 місяці, старт 1 березня.

Вимоги до кандидатів:

• студенти бакалаврату та магістратури, які вивчають комп'ютерні науки;
  • кандидати, які отримали диплом бакалавра не більше року тому;
  • комунікативні навички, вміння проводити презентацію, аналітичні навички та вміння вирішувати проблеми;
  • навички ведення переговорів, вміння працювати з клієнтами, навички міжособистісного спілкування;
  • прагнення працювати з людьми і технологіями, робота з клієнтами та робота в сфері продажів;
  • володіння англійською мовою.

Заявку можна подати онлайн, в будь-яку з доступних країн:

Дубай, ОАЕ

Лаос, Нігерія