Конкурс Hash Code від Google

Hash Code – це конкурс з командного програмування, організований Google для студентів і фахівців з усього світу. Ви формуєте свою команду і мову програмування, а організатори обирають інженерну задачу для вас. У цьому році конкурс починається з онлайн відбору, де команда зможе взяти участь з будь-якої точки світу. Кращі команди будуть запрошені в офіс Google для фіналу конкурсу.

Дедлайн реєстрації: 25 березня.

Дедлайн реєстрації: 25 березня.

Призи (зазначену суму отримає кожен учасник команд-переможниць):

1-е місце – 4 000 $

2-е місце – 2 000 $

3-е місце – 1 000 $

Вимоги до кандидатів:

• учасники повинні сформувати команди з 2, 3 або 4 членів;
  • склад команд не може змінюватися після дедлайну реєстрації;
  • до участі не допускаються команди, в яких менше 2-х членів;
  • кожен конкурсант може брати участь тільки в одній команді.

Подробиці і реєстрація на участь на сайті