Запрошуємо академічну спільноту до участі у Міжнародній науковій конференції «Нові тенденції в менеджменті та інженерному виробництві: регіональні, транскордонні та глобальні перспективи»

WSB University (Польща), University of Zilina (Словаччина) та VSB-Technical University of Ostrava (Чеська Республіка) запрошує до участі у 6-й Міжнародній науковій конференції «Нові тенденції в менеджменті та інженерному виробництві: регіональні, транскордонні та глобальні перспективи», яка відбудеться у Брені 6-7 червня.

Серед доповідачів конференції будуть:

• Фабіо Гарсія, Sapienza – Римський університет (Італія).
  • Натаня Мейер та Даніель Мейер, Північно-Західний Університет (Південна Африка).
  • Себастьян Кот, Ченстоховський технологічний університет (Польща).

Найкращі статті, після позитивних відгуків, будуть рекомендовані для публікації в 10 добре відомих журналах, індексованих у Web of Science і Scopus, або в інших журналах конференції.

Також буде спеціальна сесія з редакторами авторитетних журналів.

Для отримання інших важливих відомостей щодо подання документів, реєстрації, місця проведення, основних доповідачів та дат, будь ласка, відвідайте веб-сторінку Конференції