Міжнародна літня школа у Вільнюсі

Міжнародна літня школа Transparency International School on Integrity пропонує поборотися за грант на навчання спрямоване на антикорупційну діяльність і підзвітність.

Школа буде проходити 4-18 липня в м. Вільнюс, Литва.

Дедлайн подачі заявок: 30 квітня.

Школа буде проходити 4-18 липня в м. Вільнюс, Литва.

Дедлайн подачі заявок: 30 квітня.

Учасники вивчатимуть останні дослідження в області боротьби з корупцією та підзвітності, отримають реальні можливості реалізації цих ідей на практиці. В рамках Школи учасник відвідають семінари, лекції, тренінги, дискусії та екскурсії.

Стипендія повністю покриває плату за навчання, проживання та транспортні витрати.

Вимоги до кандидатів:

• студенти випускних курсів, аспіранти, недавні випускники вишів і професіонали;
  • кандидати, яким ще не виповнилося 35 років;
  • кандидати, які працюють в цивільному, приватному, неурядовому або академічному секторі.

Для участі необхідно заповнити онлайн заявку і подати на розгляд мотиваційний лист та CV європейського формату.

Детальніше про Школу на сайті