Уряд Китаю пропонує поборотися за стипендії MOFCOM

Уряд Китаю пропонує поборотися за стипендії MOFCOM з повним покриттям витрат, які можна отримати для навчання в магістратурі (2-3 роки) або в аспірантурі (3-4 роки). Стипендіати можуть подати заявку на навчання в магістратурі англійською мовою. Якщо серед доступних програм є тільки програми на китайській, студенти повинні вивчити китайську мову протягом 1-2 років до початку навчання в магістратурі/аспірантурі.

Дедлайн подачі заявок: 30 квітня.

Дедлайн подачі заявок: 30 квітня.

В рамках стипендіальної програми оплачуються:

• вартість навчання;
  • проживання в кампусі університету;
  • стипендія – студентам магістратури в районі 450$, студентам аспірантури в районі 520$;
  • медична страховка;
  • авіа-переліт в обидва боки.

Вимоги до кандидатів:

• диплом бакалавра для навчання в магістратурі і диплом магістра для навчання в аспірантурі;
  • не старше 45 років;
  • знання англійської (IETS 6.0) або китайської (HSK level 4 (score180) мови.

Необхідний пакет документів:

• сканкопія або фотокопія диплома;
  • сканкопія або фотокопія відомості з оцінками;
  • план навчання або дослідження (не менше 400 слів);
  • сканкопія або фотокопія тесту, що підтверджує рівень володіння мовою;
  • сканкопія або фотокопія паспорта.

Подробиці на сайті