Конкурс для студентів УІПА на безкоштовне навчання в ЗВО-партнері ТУТО (Китай)

Українська інженерно-педагогічна академія та Tianjin University of Technology and Education, м. Тяньцзінь, КНР оголошують конкурс для випускників, магістрів та молодих науковців на безкоштовне навчання у магістратурі ТУТО у рамках двосторонньої угоди між нашими установами.

Навчання проходитиме на базі Тяньцзіньского університета технології та освіти м. Тяньцзінь, КНР.

Подання документів: 15 квітня.

Тривалість навчання: 3 роки.

Приймаюча сторона покриває витрати на:

• навчання;
  • проживання;
  • медичне страхування.

Також стипендіати отримуватимуть стипендію у розмірі 3 000 юаней (приблизно 470 амер. дол.).

Власні витрати: проїзд у дві сторони Харків – Тяньцзінь – Харків, оформлення візи, страхування на період стажування, особисті витрати та харчування.

Вимоги до кандидатів:

• випускники, магістри, молоді науковці УІПА;
  • володіння англійською не нижче рівня Upper-Intermediate;
  • вік до 35 років.

Стипендіальна програма Міністерства освіти КНР здійснюється за наступними спеціальностями:

• інформаційно-комунікаційна інженерія;
  • інженерія програмного забезпечення;
  • механічне виробництво і автоматизація;
  • механічний дизайн і теорія;
  • теорія контролю та інженерія контролю.

Для здобуття права на навчання претендентам необхідно до 15 квітня надати до Навчально-наукового центру довузівської підготовки, інноваційних освітніх технологій та академічної мобільності УІПА (101 кімн./гол.к.) пакет документів (англійською мовою). Інформація щодо пакету документів надається безпосередньо у 101 кімн./гол.к.