Словацькі виші запрошують на навчання та стажування

Студенти, аспіранти та викладачі академії мають можливість поїхати на навчання або стажування у словацький виш. Така можливість надається відповідно до Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки.

Заявки приймаються до: 12 квітня.

Заявки приймаються до: 12 квітня.

Словацька сторона приймає:

- до 5 студентів на часткове навчання (до 10 місяців);

- до 5 стажистів і докторантів/аспірантів з метою збору матеріалів, вивчення наукової літератури за темою досліджень (до 10 місяців).

Пропозиція покриває навчання та проживання кандидатів у студентських гуртожитках, а також виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці.

Перелік необхідних документів та подробиці про програму на сайтах Міністерства освіти Словаччини та МОН України