Представників самоврядування УІПА запрошують на ХIV пленер органів студентського самоврядування

З 22 по 27 серпня Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» спільно із Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Колегією студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» проводитимуть ХІV пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді.

Місце проведення пленеру – навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» (с. Коблеве Березанського району Миколаївської області).

Більше інформації про захід на сайті  або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., у співголів оргкомітету заходу Анастасії Козак (тел. 096 365 91 47) та Анатолія Ігнатовича (тел. 032 276 05 89, 067 603 80 03).