Студентам УІПА пропонують позмагатись за грант на навчання GymTraining-Scholarship

Студентів Української інженерно-педагогічної академії запрошують взяти участь у грантовій програмі GymTraining-Scholarship та можливість виграти 30 000 грн. на оплата свого навчання.

В програмі може взяти участь кожен студент нашого вишу, який навчається на контрактній основі.

Учасникам потрібно написати цікаву статтю або відзняти відеоролик на тему «Порівняльний аналіз стану фізичного виховання у вітчизняних ЗВО та інших країнах світу» за одним з напрямків:

• матеріально-технічне забезпечення;
  • нормативно-правове регулювання (прогалини);
  • участь держави у розвитку спорту та фізичної культури у ЗВО;
  • участь громадських організацій у розвитку спорту та фізичної культури у ЗВО;
  • шляхи вдосконалення;
  • або за будь-яким іншим напрямком.

Основна ідея – проаналізувати стан фізичної культури та спорту українських закладів вищої освіти у порівнянні із закордонними. Надати рекомендації, щодо вдосконалення та розвитку культури та спорту у ЗВО.

Мінімальний розмір статті: 5 000 символів без пробілів.

Мінімальна тривалість відео: 5 хвилин.

Роботи приймаються до: 15 травня 2020 року.

Докладніше про GymTraining-Scholarship на сайті програми