Студентів УІПА запрошують взяти участь в програмі молодих соціальних підприємців

Студентів Української інженерно-педагогічної академії запрошують подавати заявки на програму молодих соціальних підприємців 2020 року з можливістю отримати грант в розмірі до 20 000 сінгапурських доларів. Програма YSE спрямована на надання можливості молоді приступити до соціальних підприємств (SE) в Сінгапурі і за його межами. Учасники будуть вчитися у провідних соціальних підприємців, професіоналів бізнесу та інших молодих людей, які зацікавлені в соціальних інноваціях, розширюючи свої мережі для потенційного співробітництва.

Учасники відвідають 4-денний семінар YSE в березні 2020 року в Сінгапурі, і зможуть потрапити в шорт-лист програми YSE, в яку входять наставництво, навчальний візит за кордон і можливість надати фінансування.

Вимоги до кандидатів:

- молоді активісти та/або підприємці, які мають чудові ідеї і прагнуть розвиватися;

- наявність ідеї проєкту, який вирішує соціальну проблему;

- одноосібна або командна (до 3-х учасників) участь;

- вік від 18 до 30 років.

Дедлайн подачі заявок: 15 грудня.

Заявка на участь

Подробиці про Програму