УІПА відкриває реєстрацію на зимову школу педагогічної майстерності «ОСВІТА 4.0 ТА ПЕДАГОГІЧНА ДОСКОНАЛІСТЬ»

Запрошуємо академічну спільноту УІПА до участі у зимовій школі розвитку педагогічної майстерності.

Школа проводиться в рамках проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті», який реалізує Університет імені Масарика за підтримки Чеської агенції розвитку у партнерстві з 20 провідними педагогічними ЗВО України.

Зимова школа призначена для викладачів УІПА, гарантів ОП, слухачів програм підвищення кваліфікації, аспірантів та здобувачів освіти за педагогічним напрямком.

Зимова школа «Освіта 4.0 та педагогічна досконалість» відбудеться з 07-11.12.2020 у формі серії з 5 вебінарів у Google Meet, тривалістю 1,5 год. кожна.

Загальний обсяг зимової школи складає 30 годин (змішана форма проведення, 10 годин семінарів он-лайн та 20 годин дистанційної роботи), учасники можуть взяти участь як у всіх вебінарах школи, так і у окремих за власним вибором.

Всі зареєстровані учасники отримають відповідний сертифікат у електронному форматі.

Реєстрація обов’язкова та доступна за посиланням (реєстрація триває до 03 грудня 2020 року, кількість місць обмежена!).

Детальна інформація та програма зимової школи міститься у Додатку