Запрошуємо на підприємницьку практику «Власне підприємство он-лайн» на основі комп’ютерної бізнес-симуляції

Шановні студенти УІПА, проєкт Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council запрошує вас долучитися до підприємницької практики «Власне підприємство он-лайн» на основі бізнес-симуляції ViAL+.

Для участі вам необхідно сформувати команду з 2-3 студентів та зареєструватися для участі у підприємницькій практиці на основі бізнес-симуляції ViAL+ «Власне підприємство он-лайн» за підтримки нашого партнера Компанії інтелектуальних технологій КІНТ (Київ, Україна).

Звертаємо вашу увагу на те, що студенти УІПА можуть запросити у свої команди третім учасником друга чи подругу з будь-якого іншого ЗВО.

ВІД НАС

Неймовірний онлайн-інструмент розвитку підприємницьких навичок «Бізнес-симуляція ViAL+», який допоможе вам сформувати цілісне бачення і розуміння процесу управління виробничою компанією і досягати результат в умовах «живої» конкуренції, а також сертифікат про проходження бізнес-практики.

ВІД ВАС

Командний дух, натхнення та прагнення до саморозвитку.

Реєстрація триває до 25 лютого за посиланням