Студенству УІПА пропонують взяти участь у конкурсі на отримання стипендії на навчання в ЗВО Казахстану

Уряд Республіки Казахстан надає 40 стипендій для навчання у казахстанських закладах вищої освіти у 2021/2022 навчальному році. Зокрема, за програмами бакалаврату – 30 стипендій, магістратури – 10.

За вимогою казахстанської сторони академічна успішність претендентів на отримання стипендії має бути не нижче 82%.

Для участі в конкурсі кандидатам необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши в темі листа «Стипендії на навчання в Республіці Казахстан 2021-2022», такі скановані PDF-документи:

заява  претендента на навчання в ЗВО Казахстану встановленого зразка, заповнена друкованими літерами, з фотографією;

− копія документа, що посвідчує особу (закордонний паспорт);

− нотаріально засвідчена копія документа про попередній рівень освіти та додатка до нього:

− студентам, які не отримали дипломи про освіту, – нотаріально засвідчений витяг із залікової книжки та нотаріально засвідчений документ про повну загальну середню освіту з додатком. Також студентам потрібно надати довідку із закладу освіти, що підтверджує їхній студентський статус (українською мовою);

− медична довідка для тих, хто виїжджає на навчання за кордон, видана офіційним органом охорони здоров'я країни проживання кандидата;

− медична довідка про відсутність ВІЛ/СНІД, видана офіційним органом охорони здоров'я (двомовна – українська/англійська – або українська з неофіційним перекладом на англійську мову);

− мотиваційне есе англійською мовою;

− рекомендаційний лист (англійською мовою);

− довідка про відсутність судимості, перекладена на англійську мову і нотаріально засвідчена.

Паперові версії документів претендентам необхідно мати при собі після прибуття до заявленого ЗВО.

Заявки приймаються до 15 квітня у МОН України.

Неукомплектовані пакети документів, а також документи, що надіслані з порушенням встановлених термінів і умов, до розгляду не приймаються.