Відкрито набір на програму Creative Enterprise Ukraine online

Запрошуємо креативних і активних, тих, хто цікавиться бізнесом в креативних індустріях, подати заявку на участь у міжнародній навчальній програмі Creative Enterprise Ukraine online.

Creative Enterprise Ukraine – міжнародна навчальна програма під егідою British Council для підприємців з креативних індустрій, що допоможе оцінити бізнес або бізнес-ідею з точки зору фінансів, клієнтів і потенціалу розвитку.

Ви зрозумієте, яким хочете бачити свій бізнес і складете план досягнення мети:

- придумаєте ефективні бізнес-процеси, щоб створювати якісний продукт без зайвих клопотів;

- оберете бізнес-модель, щоб працювати в плюс та мати ресурси на розвиток;

- переглянете роботу з підрядниками та постачальниками, щоб звільнити час для стратегічних завдань;

- складете маркетинговий план, щоб донести продукт своїй цільовій аудиторії.

Допомагати учасникам будуть досвідчені фасилітатори та методологія, розроблена британською агенцією з інновацій Nesta спеціально для підприємців з креативних індустрій.

Кінцевий термін подачі заявок 19 квітня (до 15:00 за київським часом).

Більше подробиць про програму на сайті