Спільноту УІПА запрошують до участі у конкурсі ECO-FRIENDLY

МОН України запрошує академічну спільноту Української інженерно-педагогічної академії взяти участь у конкурсі ECO-FRIENDLY стартап-проєктів.

Конкурс відбуватиметься у першому Регіональному акселераторі GCIP для інновацій, технологій та стартапів на базі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Мета конкурсу – консолідація академічних та бізнесових зусиль задля пошуку інноваційних рішень та підтримки ініціатив українських новаторів у сфері «чистих» технологій. До участі у конкурсі запрошуються студенти, молоді науковці, представники закладів вищої освіти та інші зацікавлені особи, до сфери інтересів яких належать питання впровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища. Стартапи не мають бути проектами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.

Учасники Програми отримають:

фінансову підтримку від Проєкту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проєкту (призовий фонд для переможців – 2 500 USD);

коучинг із новітніх методик бізнес-управління та комунікації від міжнародних та національних експертів;

можливість представити свої стартами на міжнародних площадках;

програму менторингу від міжнародних та національних експертів;

можливість налагодити контакти з фахівцями та керівниками у конкретній галузі;

залучення інвесторів для оцінки інвестиційного потенціалу бізнесу;

підтримку у пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей.

Більш інформації про конкурс за посиланням

Реєстрація учасників

Заявки приймаються до 25 липня.