Активну студентську молодь УІПА запрошують до участі у 6-му міжнародному саміті «Youth to Youth»

Студентську молодь УІПА запрошують взяти участь у шостому міжнародному саміті «Youth to Youth» за темою розбудови сталого миру.

Саміт проходитиме 9-12 жовтня у м. Київ.

Організатори заходу Youth to Youth Initiative та Young Agents of Change.

На учасників чекає:

- понад 80 молодих лідерів з різних континентів;

- спікери та фасилітатори світового класу;

- надихаючі дискусії, практичні воркшопи та нетворкінг;

- можливість отримати фінансування на реалізацію власних ініціатив після саміту.

Детальніше про саміт, спікерів та фасилітаторів

Вимоги до делегатів саміту:

- громадянство України;

- вік від 18 до 35 років (можливі винятки на основі мотивації кандидатів);

- демонстрація сильних міжособистісних навичок та лідерський потенціал;

- бажання створювати позитивні соціальні зміни та використовувати досвід саміту у своїй професійній діяльності;

- добре володіння англійською мовою (мова заходу – англійська, переклад не забезпечується).

Організатори за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine забезпечують учасників проживанням у Києві, триразовим харчуванням, а також роздатковими матеріалами на час проведення саміту. Вартість квитків до Києва та у зворотному напрямі компенсується українським делегатам у повному обсязі після заходу.

Інформація про саміт та форма заявки на участь

Заявки примаються до 18 вересня (до 23:59 за київським часом).