День Відкритих Дверей

24 жовтня 2013 р  в Український інженерно-педагогічній академії відбувся День Відкритих Дверей.

Усі відвідувачі у холі 4 корпусу мали змогу ознайомитись з презентаціями та виставками факультетів та кафедр академії. В актовій залі – прослухати презентацію про академію, познайомитись з деканамифакультетів та подивитись концертну програму культурного центру УІПА.

По завершенню офіційної частини усі бажаючи мали змогу поближче ознайомитись з кафедрами та лабораторіями академії.