Засідання Вченої ради УІПА. Зал засідань головного корпусу, 25.11.2014, у 14.00
Порядок денний

1.   Про обговорення «Проекту стратегії реформування вищої освіти в Україні до 2020р.»

Доповідач: перший проректор проф. Тарасюк А.П.

2. Про контроль поточної успішності та хід підготовки до зимової екзаменаційної сесії 2014-15 н.р.

Доповідаючи:  декани факультетів.

3.  Про хід використання технологій дистанційного навчання в академії  та перспективні завдання.

Доповідач: доц. Купріянов О.В.

4. Про затвердження правил прийому до Української інженерно-педагогічної академії в 2015 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії доц. Петров С.В.

5. Про клопотання перед Міністерством освіти і науки України про переведення відокремленого структурного підрозділу Української інженерно-педагогічної академії – Стахановський навчально-науковий інститут гірничих та освітніх технологій  до базового ВНЗ у м. Харкові.

Доповідач: ректор академії, проф. Коваленко О.Е.

6. Про протипожежний стан гуртожитків академії (на виконання Листа головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України  у Харківській області № 010/240/292661 від 30.10.2014р.).

Доповідач: начальник служби НС. Ситник А.О.