Засідання до Дня науки

Засідання до Дня науки  18 травня в актовій залі академії відбулося урочисте засідання викладачів та студентів академії, присвячене святу науковців – Дню науки.

Ректор академії професор Коваленко О.Е. привітала присутніх з професійним святом науковців, проректор з наукової роботи професор Лазарєв М.І. ознайомив учасників засідання з досягненнями науковців академії, про свою участь у науковій діяльності доповіли студенти академії – призери ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад.

Було оголошено наказ ректора до Дня науки та нагороджено Почесними грамотами викладачів та студентів академії за вагомі здобутки у науковій роботі.