Студентів УІПА запрошують до участі у конкурсі есе «Моя Україна 2030»

Яке місце України у світі в 2030-му році? Студентів академії запрошують розказати своє бачення того, якою стала Україна, чого досягла, яке місце зайняла на мапі світу та Європи, яким є їхне життя в країні.

Автори кращих робіт отримають премії:

• $ 300 за перше місце;
  • $ 200 – за друге;
  • $ 100 – за третє.

Завдання: описати ідеальну для себе Україну, в якій ви хочете жити та працювати як доконаний факт з майбутнього.

Рекомендований об'єм – 3 сторінки А4, шрифт 12 Time New Romans.

Важлива умова — уявити, що все, про що пишеться, відбувається вже зараз, тобто писати треба у теперішньому часі, додавши 11 років до дня, коли писатимете свій текст.

Наприклад:

Сьогодні 22 травня 2030 року, мені 32 років, я живу в Україні (можна вказати місто). За останні 10 років в Україні та світі відбулись величезні зміни, і Україна стала ...

Далі – чим ви займаєтесь, де і навіщо?

Що відбулося в Україні за останні 5-10 років.

Приймаються тексти як від одного автора, так і від групи із кількох осіб.