Магістри кафедри АМЕТ зустрілись з керівництвом енергетичного об’єкту міста в рамках проходження профпрактики

В рамках проходження професійної практики керівники практики кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій ННІ «Українська інженерно-педагогічна академія» доцентка Наталя АНТОНЕНКО та доцентка Ганна ГРІНЧЕНКО організували зустріч для магістрів 2-го року навчання із керівником одного з об’єктів енергетики міста Харків – Ігорем ТЮПОЮ.

На зустрічі були присутні студенти, які навчаються на спеціальності 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка та 175 Інформаційно-вимірювальні технології.

Основна тема, про яку говорив Ігор Тюпа, – «Розумні електричні мережі – керування генерацією та споживанням». Під час зустрічі студенти отримали інформацію з перших вуст та дізналися про реалії нашого повсякденного життя. У подальшому ця інформація буде корисною для кожного студента не тільки при проходженні професійної практиці та написанні магістерської роботи, але й у повсякденному житті.

Дякуємо Ігорю Васильовичу та всім учасникам зустрічі!