Запрошуємо на факультативні навчальні програми від «Академії вчительства»

«Академія вчительства» Каразінського університету запрошує всіх бажаючих студентів ННІ «Українська інженерно-педагогічна академія» на факультативні програми

БАКАЛАВРАТ

Заняття для 1 курсу проходять щоп’ятниці, початок о 15:20 (5 пара)

Тематика курсу

Розвиток соціально-емоційних («м’яких») навичок ХХІ століття

Мета курсу

Курс має на меті сформувати у студентів м’які навички задля цілісного розвитку зростаючої особистості, розуміння нею процесів суспільної взаємодії, стосунків зі світом, формування почуття відповідальності та співпереживання.

Головатенко Т.Ю., доктор філософії

Заняття для 2 курсу проходять щопонеділка, початок о 17:00 (6 пара)

Тематика курсів

Основи STEAM освіти

Мета курсу

Курс має на меті навчити студентів створювати дослідницькі середовища; працювати з віртуальними та віддаленими лабораторіями; з інструментами при використанні STEAM підходів; самостійно складати моделі роботів та програмувати їх; розроблювати нові моделі роботів; працювати з засобами для використання доповненої та віртуальної реальності, 3D-друку; реалізовувати та розробляти дослідницькі проєкти.

Викладачі

Морзе Н.В., доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПНУ.

Бойко М.А., кандидат педагогічних наук, доцент.

Заняття для 3 курс проходять щосереди, початок 10:10 (2 пара)

Побудова особистого бренду вчителя

Мета курсу

Курс спрямований на розкриття сутності й основних аспектів персонального брендингу в контексті професійного становлення вчителя; оволодіння знаннями та навичками щодо формування особистого іміджу майбутнього вчителя задля підвищення ефективності взаємодії із зовнішнім середовищем, успішної самореалізації та побудови кар’єри; сприяння визначенню індивідуальної траєкторії професійного розвитку та вмінню презентувати себе на ринку праці.

Даценко Т.О., кандидат психологічних наук

Заняття для 4 курс проходять щовівторка, початок о 15:20 (5 пара)

Назва курсу

Травма-інформований підхід у роботі вчителя НУШ

Мета курсу

Курс має на меті ознайомити слухачів із шляхами створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти засобами травма-інформованого підходу; шляхами його практичного впровадження в освітній процес та предметно-дидактичному рівні.

Головатенко Т.Ю., доктор філософії

МАГІСТРАТУРА

Заняття для 1 курсу магістратури проходять щопонеділка, початок о 15:20 (5 пара)

Тематика курсу

Цифрова трансформація в освіті ЄС: дослідження та досвід

Мета курсу

Курс спрямований на формування уявлень про теоретичні аспекти цифрової трансформації в освіті ЄС; вивчення найкращих практик ЄС щодо впровадження ІКТ в освіті; створення умов для розвитку цифрових компетентностей; розвиток здібностей самостійно здобувати знання та навички в застосуванні фундаментальних знань в сучасному цифровому суспільстві при навчанні дітей та створенні цифрового освітнього середовища.

Викладачі

Морзе Н.В., доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПНУ.

Бойко М.А., кандидат педагогічних наук, доцент.

Заняття для 2 курсу магістратури проходять щосереди, початок о 15:20 (5 пара).

Назва курсу

Брендинг і комунікації в діяльності закладу освіти

Мета курсу

Курс спрямований на формування у студентів/слухачів теоретичних уявлень і практичних навичок побудови бренду закладу освіти, його іміджу; розкриття ролі комунікацій у формуванні репутації закладу освіти; оволодіння знаннями та практичними вміннями щодо побудови та здійснення комунікації закладу освіти, навичками застосування комунікаційних інструментів і технологій.

Даценко Т.О., кандидат психологічних наук

Запрошуємо всіх бажаючих!