Фотовиставка ФЕУОТ

На факультеті економічних, управлінських та освітніх технологій до Новорічних свят за ініціативи куратора групи ДСЕ-Ек8-2 Геращенко І.О. було проведено виставку фоторобіт студентів факультету в двох номінаціях «Кадри з життя» і «Дива природи». Виставка розміщена в холі на 7 поверсі в гуртожитку №2.
Всі бажаючи можуть ознайомитися з виставкою до 19 січня 2012 р. та проголосувати за автора вподобаної роботи.

На факультете экономических, управленческих и образовательных технологий к Новогодним праздникам по инициативе куратора группы ДСЭ-Эк8-2 Геращенко И.А. была проведена выставка фоторабот студентов факультета в двух номинациях «Кадры из жизни» и «Чудеса природы». Выставка размещена в холле на 7 этаже в общежитии №2.
Все желающие могут ознакомиться с выставкой до 19 января 2012 г. и проголосовать за автора любимой работы.