Звіт з профорієнтаційної роботи. Факультет Економічних, управлінських та освітніх технологій

Про хід профорієнтаційної роботи.
Факультет Економічних, управлінських та освітніх технологій гостинно запрошує випускників шкіл, ліцеїв та технікумів до навчання за спеціалізаціями:
- Економіка, маркетинг та менеджмент бюджетних установ;
- Економіка підприємств, маркетинг та менеджмент;
- Економіка, маркетинг та менеджмент сфери обслуговування;
- Менеджмент;
- Інтелектуальна власність (на основі базової та повної вищої освіти).

Працівники кафедр факультету надають повну та достовірну інформацію майбутнім абітурієнтам про наявні в академії спеціальності, порядок вступу та переваги, які отримують студенти УІПА.

Кафедра Економіки підприємницької та освітньої діяльності активно співпрацює з Харківською гімназією №46 ім. М.В. Ломоносова, ХЗОШ №54, ХЗОШ №157, ХЗОШ №126, Харківським професійним ліцеєм залізничного транспорту, Харківським обліково-економічним коледжем. Співробітники кафедри не оминули увагою також і навчальні заклади Краснокутського району.

Кафедра Менеджменту опікується школами Чугуївського й Дергачівського районів, регулярно інформує випускників 24 шкіл про умови вступу до академії та навчання за обраними спеціальностями.

Кафедра Українознавства та політології співпрацює з ЗОШ №134, ЗОШ №136, ЗОШ №62, ЗОШ №70, ЗОШ №43, Гімназією №78, Ліцеєм №155, Ліцеєм №149. У Харківському професійному ліцеї швейного виробництва та побуту проводяться заняття з української мови та літератури. Додаткові години дозволять випускникам отримати позитивні результати під час проходження ЗНО, стати студентами УІПА і отримати омріяну професію.

Кафедра Креативної педагогіки та інтелектуальної власності обрала для своєї профорієнтаційної роботи технікуми, ВНЗ, організації, підприємства Харкова та області.

Щоб підвищити наочність та зацікавити молодь спеціальностями факультету, надати абітурієнтам можливість познайомитися з навчальним планом, концепцією спеціальності, переліком посад, які може займати випускник, співробітники випускаючих кафедр Економіки підприємницької та освітньої діяльності й Менеджменту розробили рекламні матеріали у вигляді стендів, буклетів, прапорців, закладок для книжок, календарів. Такі подарунки покращують настрій абітурієнтів, надають можливість докладніше вивчити та обміркувати з батьками правила вступу, стають незмінними помічниками в повсякденному шкільному житті.

Факультет регулярно проводить дні факультету, кафедр, приймає участь у академічних та виїзних Днях відкритих дверей.