Програма обміну студентами Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США

Головним управлінням освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації повідомляється, що відповідно до листа управління міжнародного співробітництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 06.12.2011 №7/1-17-1-579 з 1 грудня 2011 року розпочався конкурс на участь у Програмі Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, що передбачає обмін для студентів вищих навчальних закладів країн Євразії та Східної Азії (Global Ugrad) та адмініструється Радою Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

Програма обміну надає можливість студентам I, II, III та IV курсів з України та інших держав навчатися протягом одного академічного року в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США. Учасники відбираються шляхом відкритого конкурсу. Усі витрати на перебування в США, включаючи транспортні, бере на себе американська сторона.
Більш детальна інформація щодо вищезазначеної Програми  www.irex.ua.