Студенти спеціальності «Проектування стилю людини і середовища» відвідали харківській дитячий будинок «Батьківщина»

21 січня 2012 р. студенти спеціальності «Проектування стилю людини і середовища», під керівництвом співробітника кафедри ТіД Міщанин Н.М., відвідали харківській дитячий будинок «Батьківщина». Мета цієї благодійної акції – допомогти дітям-сиротам визначитись зі своїм стилем, зробити нові зачіски та макіяж, надати відповідні навички та вміння. Але головне – це святковий настрій, який вони намагались створити для вихованців дитячого будинку.