Першість Харківської області з гирьового спорту

4-5 лютого 2012 року на базі Зооветеринарної академії пройшли змагання на першість Харківської області з гирьового спорту по довгому циклу. В цих змаганнях приймала участь команда нашої академії, яка зайняла III місце в командному заліку серед юніорів.

Чемпіоном області став студент факультету Інтегрованих технологій в виробництві та освіті Сутула Артур (вага до 70 кг).

II місце зайняв Мельников В’ячеслав (вага до 90+), студент Енергетичного факультету.

III місце зайняли Яблонський Володимир (вага до 80 кг) та Титарчук Максим (вага до 70 кг) – студенти Енергетичного факультету.

Вітаємо студентів-призерів та тренера Деревенець С.М. з успішним виступом на обласних змаганнях.