Акція «Я люблю свою бібліотеку»

Наукова бібліотека УІПА до дня закоханих 14 лютого провела акцію «Я люблю свою бібліотеку».
Кожен бажаючий мав можливість висловити свої почуття до бібліотеки – скарбниці знань, осередку наукового і художнього друкованого слова в академії.

Наукова бібліотека  УІПА до дня закоханих 14 лютого  провела акцію «Я люблю свою бібліотеку».

Кожен бажаючий мав можливість  висловити свої почуття до бібліотеки - скарбниці знань, осередку наукового і художнього друкованого слова в академії.

Колектив бібліотеки висловлює вдячність всім, хто виявився небайдужим до нас, хто надіслав нам свої «валентинки» з вітаннями, побажаннями та зізнаннями у любові

Переможцем акції  стала Ковширко Владлена , студентка енергетичного факультету, гр..  ДЕН – і1-Маг.

Вітаємо Владлену Ковширко та  декана енергетичного факультету Канюка Г.І. з перемогою і бажаємо здоров’я та натхнення.

ІІ місце посіла Кудина Кристина, студентка  технологічного факультету, гр.3Т – Т9 – 2,

ІІІ місце – Коваленко Світлана і Боярська Ірина, студентки технологічного факультету , гр. ЗТ – Т7 – 4.