Кращий студент ФЕУОТ

До Новорічних свят на факультеті економічних, управлінських та освітніх технологій завершився конкурс «Кращий студент факультету» за підсумками 2010-2011 навчального року.

Конкурс було проведено в два етапи: на першому етапі на розсуд компетентної комісії було надано характеристику від куратора академічної групи та копії грамот, дипломів та інших підтверджувальних документів досягнень та здобутків студентів; другим етапом стало написання студентами есе на теми «УІПА: погляд з майбутнього або Що я буду згадувати через 10 років?».

Керівництво деканату та співробітники факультету вітали переможців конкурсу на засіданні Вченої ради факультету 27 грудня 2011 року:

1. Яворського Петра Романовича – переможця конкурсу «Кращий студент факультету економічних, управлінських та освітніх технологій», студента групи ДСЕ-Ек9-2.

2. В номінації «За активну участь у студентському самоврядуванні» – Крецула Руслана Миколайовича, студента групи ДСЕ-Ек8-3.

3. В номінації «За успіхи в науці» – Трондіну Дар’ю Сергіївну, студентку групи ДЕУ-Ек1-маг.

4. В номінації «За активну творчу діяльність» – Семененко Наталю Михайлівну, студентку групи ДСЕ-М8-1.

5. В номінації «За відмінне навчання» – Сотнікову Анастасію Володимирівну, студентку групи ДСЕ-М8-1.

6. В номінації «За досягнення в спорті» – Бердіна Дмитра Васильовича, студента групи ДЕУ-М1-спец.