VIII Міжнародна олімпіада студентів ВНЗ з теоретичної механіки

16-20 квітня 2012 р. в Білоруському державному університеті транспорту (м. Гомель) відбудеться VIII Міжнародна олімпіада студентів ВНЗ з теоретичної механіки.

Після олімпіади будуть опубліковані збірки праць, в яких поряд з результатами олімпіади міститимуться матеріали наукових досліджень в галузі механіки та деякі методичні розробки.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь за e-mail адресами Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

INVITATION-2012-eng-rus.pdf