Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія і методика професійної освіти»

14-15 березня 2012 року Українська інженерно-педагогічна академія відкрила двері учасникам ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Змагатись за право бути кращим автором студентської наукової роботи зі спеціальності «Теорія і методика професійної освіти» приїхали 57 студентів 27 Вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з різних міст України. Під час проведення секційних засідань студенти показали високий рівень науковості. Галузева конкурсна комісія відзначила найкращі 22 наукові роботи та її авторів дипломами І-ІІІ ступеня. Інші учасники відзначені в номінаціях «За актуальність наукової проблеми», «За наукову новизну», «За оригінальність ідей», «За практичну значущість».

Українська інженерно-педагогічна академія, для учасників Конкурсу, провела знайомство з мальовничим краєм – Слобожанщина, екскурсію з першою столицею – Харковом, презентувала кращі виступи своїх творчих колективів та творчі літературні читання.

Дружній колектив академії бажає щастя українському студентству у здійсненні майбутніх наукових проектів, та чекає учасників Конкурсу в наступному році!