Про хід профорієнтаційної роботи. Факультет міжнародних освітних програм

Співробітниками усіх кафедр факультету МОП регулярно проводиться профорієнтаційна робота у відповідності з розробленим та затвердженим планом.

Випускаючі кафедри факультету прийняли активну участь у проведенні «Дня відкритих дверей» 16 лютого 2012 року. Особливу цікавість представила експозиція літератури, підготовлена секцією психології кафедри психології, філософії та освітніх технологій. Бесіда з абітурієнтами, які зацікавилися, проводили молоді привабливі співробітниці кафедри:

Кафедра фізичного виховання продовжує постійну співпрацю з керівництвом та випускниками ПТУ №32. Залучення учнів до участі у спортивних заходах є дієвою рекламою академії. Слід зазначити особливу активність старшого викладача кафедри Підсидкова І.В., який не тільки організовує участь випускників училища у спортивних заходах, але й залучає їх до занять на підготовчих курсах академії.

Керівництво ПТУ №32 вдячне співробітникам академії за проведену серед учнів профорієнтаційну та профорганізаційну роботу.