Свято професійно-технічної освіти харківщини

19 квітня 2012 року на території навчально-спортивного комплексу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулося свято професійно-технічної освіти Харківщини «Робітнича професія – запорука сталого розвитку економіки Харківщини».

Цей захід проводиться щорічно Головним управлінням освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації спільно з Харківським обласним центром зайнятості за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна та сприяння Харківського міського голови Геннадія Кернеса з метою відродження престижу робітничих професій, організації профорієнтаційної роботи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та області.

Серед чисельних експонатів Українська інженерно-педагогічна академія була гідно представлена своєю експозицією сумісно з Харківським професійним ліцеєм швейного виробництва та побуту. Академію представляли ректор академії Коваленко О.Е., перший проректор з навчальної роботи Тарасюк А.П., декани факультетів, завідуючі випускаючих кафедр та викладачі академії. У рамках заходу відбулися виставка технічної та декоративно-прикладної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів за участю підприємств-замовників робітничих кадрів, презентація робітничих професій та показ трудових прийомів, демонстрація моделей одягу та зачісок, робота консультаційних пунктів із професійної орієнтації молоді Харківського обласного центру зайнятості, надання безоплатних послуг відвідувачам свята й виступи кращих колективів художньої самодіяльності професійно-технічних навчальних закладів Харківської області. На свято завітали учні 9-11-х класів загальноосвітніх шкіл Харкова та області, які мали змогу отримати відповіді на питання щодо вступної кампанії 2012 року та напрямків професійної підготовки в професійно-технічних навчальних закладах.