Спартакіада з регбі-7 серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації

18-19 квітня 2012 року на стадіоні академії по вул. Муранова 23а проходила Спартакіада серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації з регби-7.

В змаганнях приймали участь 11 команд з 9 ВНЗ м. Харкова. Студенти УІПА приймали участь в цих змаганнях двома командами.

Успішно виступила наша перша команда, яка після перерви в чотири роки, змогла виграти ці змагання і зайняти I місце.

В змаганнях приймали участь всі найсильніші студенти-спортсмени, учасники чемпіонатів України та Європи з регбі-7 та регбі-15. Так, команда ХНТУСГ ім. Василенка – є чемпіоном України серед молодіжних команд з регби-7 2011 року, слід назвати команду ХНАДУ, яка другий рік поспіль займає III місце, сильних гравців в своєму складі мала команда ХДАФК. Але в оригінальному поєдинку за I місце, команда «УІПА – 1» змогла здобути перемогу над командою ХНТУСГ-1 з рахунком 26:5. Дуже добре зіграли наші випускники, студенти 5 курсу: Войтов Володимир, Ковалевський Максим, Верезуб Геннадій, студенти 4 курсу Пирогов Євген, Богдан Олексій, студент 3 курсу Черніга Олег та студент 2 курсу Маршуба Олександр та Калінін Назар.

Щиро вітаємо нашу команду з перемогою і бажаємо їм успіхів в наступних змаганнях.