XIV Всеукраїнський конкурс бізнес планів підприємницької діяльності серед молоді

Харківський обласний центр молоді, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» при сприянні Спілки підприємців Харківської області проводить обласний етап XIV Всеукраїнського конкурсу бізнес планів підприємницької діяльності серед молоді.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: «Виробництво, сфера послуг і торгівля» та «Соціальний проект». Роботи приймаються до 21 травня 2012 року за адресою: м. Харків, пл. Свободи, 5, буд. Держпром 7 під’їзд, 7 поверх, кімната 822, відділ «Молодіжний центр праці» (тел. для довідок 757-42-41).

Роботи переможців обласного етапу будуть направлені до участі у фіналі XIV Всеукраїнського конкурсу бізнес планів підприємницької діяльності серед молоді до м. Києва.

Умови участі у обласному етапі XIV Всеукраїнського конкурсу бізнес планів підприємницької діяльності серед молоді наведені у додатках.