Навчання в Китаї, м. Тяньцзінь

Партнер Української інженерно-педагогічної академії Університет технології та освіти в м. Тяньцзінь (КНР) – місті-побратимі Харкова пропонує студентам УІПА унікальну можливість отримати освіти в Китаї. Тривалість навчання – 3 роки.

Навчання та проживання оплачується приймаючою стороною з щомісячною виплатою стипендії.

Партнер Української інженерно-педагогічної академії Університет технології та освіти в м. Тяньцзінь (КНР) – місті-побратимі Харкова пропонує студентам УІПА унікальну можливість отримати освіту в Китаї. Тривалість навчання – 3 роки.

Вимоги до претендентів:

• Стать: жіноча.
  • Вік: до 35 років.
  • Знання англійської: гарні розмовні та аудиальні навички, бігле читання.
  • Освіта: наявність диплома бакалавра.
  • Спеціальність: споріднена інформатиці та комп’ютерній техніці, електротехніці, електроніці, машинобудування.

Консультування бажаючих та співбесіда буде проводитися 03.05.2012 р. з 16.00 до 17.00 у к.101 головного корпусу УИПА .

Контактна особа: Хотченко Ірина Анатоліївна.