Про хід профорієнтаційної роботи.

19.01.2012 року відбулася зустріч представників усіх факультетів Української інженерно-педагогічної академії з випускниками понад 9 шкіл Валківського району. Зустріч проходила на базі Валківського ліцею ім. О.С. Масельського. На зустрічі були присутні понад 210 випускників.

Перед присутніми виступили з презентацією Академії проректор з науково-педагогічної роботи Кучеренко С.М. та з інформацією про Харківський професійний ліцей швейного виробництва та побуту Української інженерно-педагогічної академії декан технологічного факультету Вілков С.М.

Потенційним абітурієнтам надано інформацію про особливості навчання в УІПА, специфіку спеціальностей, за якими готує бакалаврів, спеціалістів та магістрів наша Академія.

Присутнім розповіли про загальні правила вступу до ВНЗ у 2012 р. та про особливості вступу до Української інженерно-педагогічної академії.

З концертними номерами виступили колективи Культурного центру Академії.

Також для присутніх були проведені кафедрою Технології харчової промисловості майстер-клас з карвингу та кафедрою Технології та дизайну майстер-клас з малюнку.