Випуск 2012

30 травня Українська інженерно-педагогічна академія відзначала свято випускника 2012 року.

З теплими привітальними та напутніми словами виступила ректор академії Коваленко О.Е., проректор з науково-педагогічної роботи Васильєва І.Г. та декан енергетичного факультету Канюк Г.І.

Ректор академії Коваленко О.Е. та проректор з науково-педагогічної роботи Васильєва І.Г. вручили дипломи випускникам, які закінчили академію з червоним дипломом. Також почесними грамотами були нагороджені найкращі студенти УІПА.

Зі словами подяки до ректора та керівництва академії звернулись випускники УІПА.

По закінченню урочистої частини колективи Культурного центру привітали усіх випускників святковим концертом.