Національні змагання SIFE Україна 2012

28 травня 2012 р. в готелі «Прем'єр Палац» відбулись щорічні Національні змагання SIFE Україна, генеральними партнерами яких виступили компанії Ernst&Young та САН ІнБев Україна.

За рішенням суддів друге місце у фіналі Національних змагань посіла команда SIFE УІПА! Також команда отримала сертифікати для навчання від компанії Ernst&Young та приз від компанії PZU Україна за участь у спецконкурсі «Безпечна дорога до школи»!

SIFE (Students In Free Enterprise) – це міжнародна організація, яка об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу в 39 країнах світу. На сьогоднішній день SIFE охоплює понад 57000 студентів з 1600 університетів і є найбільшою студентською організацією в світі.

Протягом академічного року студентські команди реалізовують освітні, соціальні та бізнесові проекти. В травні-червні відбуваються Національні змагання SIFE, за результатами яких визначається команда-чемпіон.

13 студентських команд SIFE з Києва, Львова, Вінниці, Хмельницького, Харкова, Донецька, Одеси та Миколаєва змагались між собою, презентуючи виконані ними протягом року проекти. Членами журі виступили експерти – понад 70 представників великих міжнародних та українських компаній, завданням яких було визначити команду-переможця, що досягнула найбільшого позитивного впливу на суспільство через свої економічні, екологічні та соціальні проекти.

Переможцями Півфінального раунду стали команди Університету економіки та права «КРОК» (м. Київ), Вінницький національний технічний університет та Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків), які у Фіналі представили свої проекти керівникам компаній Ernst&Young, Філіп Морріс, PZU, DHL, Метінвест, Carslberg Ukraine, Astellas, та СК «ТАС» та ін.

Члени команди дуже вдячні керівництву академії та керівництву факультету економічних, управлінських та освітніх технологій за надання можливості представляти академію, а також за підтримку у проведенні проектів і під час участі у змаганнях!