Тренінг з комп’ютерних та Інтернет технологій

У термін з 11 червня по 21 червня 2012 року в Українській інженерно-педагогічній академії було проведено тренінг з комп’ютерних та Інтернет технологій для директорів та викладачів професійно-технічних навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. У тренінгу взяли участь близько 90 осіб. Тренінг проводився на базі кафедри Інформатики та комп’ютерних технологій УІПА.

У програмі тренінгу були розглянуті теми: операційна система MS Windows; комп'ютерний документообіг; засоби мультимедіа; глобальна мережа Internet; електронна пошта.

Учасники висловили задоволення рівнем організації та проведення тренінгу, а також сподівання на продовження подальшої співпраці.

Заступник начальника Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Курбатов Олександр Петрович
Відгук: Сьогодення вимагає від викладацького складу навчальних закладів професійно-технічної освіти володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями. Спільний захід Української інженерно-педагогічної академії, головного управління освіти і науки та професійно-технічних навчальних закладів області щодо підвищення комп’ютерної грамотності педагогічних працівників заслуговує на увагу. Сердечна вдячність професорсько-викладацькому складу кафедри Інформатики та комп’ютерних технологій і особисто завідувачу кафедри Кириченку Ігорю Костянтиновичу.

Директор Панютінського професійного аграрного ліцею Муштей Володимир Миколайович
Відгук: Тренінг був надзвичайно корисний з точки зору підвищення рівня володіння сучасними комп’ютерними технологіями. Я впевнений, що набуті знання стануть у нагоді в моїй професійній діяльності.

Директор Професійно-технічного училища №60 Лактіонов Юрій Єгорович
Відгук: Хочу відмітити рівень організації тренінгу та кваліфікацію викладачів кафедри Інформатики та комп’ютерних технологій. Сподіваюсь, що практика проведення подібних тренінгів буде подовжена.