Лекція доктора Мохамед Раді Амар (Euraca, ФРН)

27 вересня 2012 р. у відповідності з Договором про співпрацю представник Європейської академії (ФРН) доктор Мохамед Абдель Хамід Раді Амар прочитав лекцію для студентів III та IV курсів економічного факультету на тему: «Гарантія експортних та інвестиційних кредитів у Федеративній Республіці Німеччина».

З короткими повідомленнями про економічні аспекти у розвитку демографії в Європі та маркетингових технологіях виступили доктор психології, професор Ханелоре Юнке та магістр Йозеф Франк.

Лекція та доповіді були з цікавістю вислухані студентами, викладачами та членами делегації з Берліну.