11-12 жовтня 2012 року в місті Дніпропетровськ під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України відбувся Міжнародний науково-практичний Форум «Наука і бізнес – основа розвитку економіки».

11-12 жовтня 2012 року в місті Дніпропетровськ під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова та Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара відбувся Міжнародний науково-практичний Форум «Наука і бізнес – основа розвитку економіки».

Урочисте відкриття Форуму відбулося за участю першого заступника Міністра Суліми Є.М.

Науково-інвестиційні розробки УІПА на Форумі представляла делегації академії на чолі з ректором Коваленко О.Е. Експозиція академії викликала велику зацікавленість серед учасників та відвідувачів Форуму.

За підсумками роботи Форуму укладений договір про співробітництво з Полтавським національним технічним університетом ім. Ю. Кондратюка.