Наш партнер – Ліберецький технічний університет, Чеська Республіка

Протягом 7-10 жовтня 2012 року група студентів та викладачів Української інженерно-педагогічної академії відвідала Чеську Республіку з метою ознайомлення з системою вищої освіти у цій країні.

Детально біло вивчено процес навчання в Технічному університеті міста Ліберець, особливо на Текстильному факультеті даного університету.

Відвідавши навчальні кабінети та лабораторії факультету, поспілкувавшись зі студентами та викладачами Ліберецького технічного університету, ми змогли спів ставити процеси навчання в Україні та Чехії, розробити план співробітництва між нашими навчальними закладами. Підписаний договір та проект узгодження навчальних планів підготовки спеціалістів дозволить нашим студентам приєднатись до найсучасніших технологій в галузі легкої промисловості, а також підвищити мобільність при отриманні вищої освіти.