Міжнародна наукова студентська конференція (Полща)

З 19 по 22 листопада 2012 року проходила міжнародна наукова студентська конференція, організаторами якої виступили Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків, Україна), Академія технічно-гуманітарної АТН (м. Бэльсько-Бяло, Польща), Академія бізнесу WSB (м. Домброва Гурнича, Польща), AGH Науково-технічний університет ім. Станіслава Сташиця (м. Краків, Польща). До складу делегації УІПА входило 26 студентів, 5 викладачів і наукових співробітників. Очолював делегацію проф., д.т.н. Трищ Р.М.

В ході конференції було проведено:

- презентація навчальних закладів;

- засідання тематичних круглих столів;

- обмін досвідом в організації системи освіти в Україні І Польщі, а також у підготовці висококваліфікованих кадрів;

- знайомство з навчально-лабораторною базою;

- екскурсії по навчальним та науковим бібліотекам ( читальним залам);

- знайомство з побутом і дозвіллям польських студентів;

- укладання попередніх угод про співробітництво і спільну діяльність в області освіти.

Керівництво Української інженерно-педагогічної академії висловлює подяку колегам з Польських університетів за допомогу в організації студентської конференції та сподівається на подальше співробітництво.